ANDRZEJ STAROŃ

„Oferuję pełną, profesjonalną obsługę fotograficzną uroczystości ślubnych oraz okolicznościowych. Uwieczniam prawdziwe emocje i przedstawiam prawdziwe wydarzenia. Wykonam reportaż z całego dnia Waszego Ślubu, od przygotowań i ceremonii, poprzez zabawę aż do oczepin i tortu. Możliwość fotografowania ślubów to nie tylko praca, lecz także przywilej, toteż podchodzę do każdego zlecenia z odpowiedzialnością i pragnieniem stworzenia wiernego a zarazem estetycznego zapisu zdarzeń. Pracuję dyskretnie, unikam zbędnego reżyserowania. Fotografuję pełnoklatkowym aparatem cyfrowym firmy CANON z użyciem firmowych obiektywów i akcesoriów, zawsze mam ze sobą zapasowy sprzęt na wypadek awarii. Mam pozwolenie na fotografowanie podczas celebracji liturgicznych, wydane przez Kurię Metropolitalną w Lublinie.”

„Fotografia ślubna to momenty, radosne uśmiechy, łzy wzruszenia i podekscytowanie. Po pewnym czasie magia tych chwil ulatuje, a wtedy z pomocą przychodzą zdjęcia. Idealne kadry weselne pozwalają powrócić wspomnieniami do tego szczególnego dnia ślubu, dnia w którym zaczyna się wspólne życie dwojga ludzi. W swojej pracy zawsze dążę do tego, żeby Para Młoda czuła się swobodnie w moim towarzystwie, a co za tym idzie także przed obiektywem. To pozwala na uzyskanie pięknych i naturalnych kadrów. Jestem Damian i serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą 😊PAWEŁ KAMIŃSKI

„Jestem częścią młodego, zgranego zespołu, dla którego fotografia i videofilmowanie stanowi ogromną radość. Kochamy robić właśnie to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy 🙂

Głównym celem naszej działalności jest uchwycenie w kadrze emocji: szczerego uśmiechu czy łzy wzruszenia, spływającej po policzku. To właśnie staramy się pokazać, kiedy realizujemy dla naszych klientów wideofilmowanie. Wiemy, jak ważne są dla Was detale: podwiązka, spinki czy kolczyki, dlatego nie może ich zabraknąć na zdjęciach. Rejestrujemy je także wtedy, gry robimy dla Was videofilmowanie.”

„Fotografia jest magią, która pozwala uwiecznić ulotność chwili, której doświadcza Młoda Para w dniu swojego ślubu, a naszą rolą jest pokazać wszystkie towarzyszące im w tym dniu emocje. Nasze kadry są pełne zarówno miłości, jak i wzruszeń, radości i szalone zabawy. Tworzymy pamiątkę, która nawet po latach nie traci na wartości”.MAŁGORZATA CHUDZIK

„Nasze filmy z dużą dbałością tworzą opowieść o tym najpiękniejszym dniu, jakim jest dzień ślubu. Dopasowujemy się do Waszych potrzeb, dlatego obok nowoczesnych form mamy również miejsce na klasykę, ale jest to klasyka w naszym wydaniu – w odświeżonej wersji, bez dłużyzn i nudy. „

„Tworzę fotografię ślubną nasyconą estetyką, pięknem i emocjami. Fotografię w której piękno panny młodej jest szczególnie istotne. W swojej pracy staram się być niewidoczny by goście czuli się naturalnie i swobodnie. Zależy mi aby zdjęcia reportażowe dokładnie oddawały prawdziwe emocje Pary Młodej oraz gości.
Oferuję pełny pakiet, czyli także wideofilmowanie, sesje narzeczeńskie, sesje dziecięce, ciążowe , rodzinne

To co robię kieruję dla klientów wymagających, jednak posiadam także pakiety dla oszczędnych
Fotografie filmy, oferta i cennik na stronie www.filmifoto.pl

Prowadzę także fotograficzną działalność artystyczną
Moje fotografie można oglądać w różnych galeriach, kalendarzach i publikacjach. Pokazywałem je także na targach Poznańskich oraz Targach Turystyki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jestem laureatem zdobywcą czołowych miejsc w znanych konkursach fotograficznych, między innymi Lubelskie Smakuj Życie. „

Pod linkiem napisałęm kim jestem www.filmifoto.pl/o-mnie-2


WOJCIECH CHUDZIK

ARTUR KROP

„Studio Foto Video Wera-Mix łamie pewne schematy i dzięki temu film i fotografie są inne ale na pewno nie nudne.”
„Zajmujemy się produkcją filmów i fotografią. Naszą pasją jest filmowanie ślubów, wesel i innych uroczystości oraz fotografia ślubna, studniówkowa, fotografia ze chrztu świętego, pierwszej komunii czy uroczystości szkolnych. Z wielkim zaangażowaniem tworzymy teledyski ślubne, teledyski dla zespołów muzycznych oraz różnego rodzaju prezentacje multimedialne.

Na potrzeby naszych realizacji filmowych tworzymy własne czołówki, animacje z efektami FX, animacje 3D dzięki czemu nasze prace są niepowtarzalne i zawsze dopracowane. Nie używamy tuzinkowych, ogólnie dostępnych czołówek. Jesteśmy bardzo kreatywni i otwarci na sugestie naszych klientów. 

Gwarantujemy Państwu filmy zawsze precyzyjnie zmontowane, ciekawe i utrzymane w tempie oraz zdjęcia o niesamowitej dynamice i harmonii.”

Mam na imię Ola.

Jestem absolwentką Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania. Fotografia jest moją wielką pasją, dlatego podchodzę do niej bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Fotografuje, bo wierzę, że zdjęcia są najlepszym nośnikiem naszych historii. Poprzez kadry, chętnie opowiem Waszą historie najlepiej jak to możliwe.


OLA MASTALERZ

Agnieszka Balawender

Nazywam się Agnieszka Balawender, jestem fotografem ślubnym i okolicznościowym. Zajmuję się profesjonalnie fotografowaniem ślubów, chrztów, sesji narzeczeńskich, rodzinnych i dziecięcych.
Lubię naturę i szczerość na zdjęciach i na co dzień.

Moją główną inspiracją, są ludzie i ich emocje a moim najważniejszym zadaniem w każdym reportażu, oddanie uczuć i emocji towarzyszącym bohaterom moich fotografii, w trakcie najważniejszych wydarzeń
z ich życia. 

Reportażem opowiadam historię, poprzez ciąg niepowtarzalnych obrazów pokazujących Wasze emocje, osobowości oraz klimat miejsca i chwili. Każdy reportaż jest odrębną i niepowtarzalną historią, którą ja staram się niezauważalnie zapisać za pomocą gry świateł i cieni.

Pewnie nie raz będąc na weselu zastanawiałeś się czy te świtała za DJ lub zespołem muszą ci świecić prosto po oczach? Otóż nie, nie muszą! My wiemy jak zrobić żeby osiągnąć fajny efekt i nie denerwować gości. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w tym, aby idealnie przygotować twoją salę na ten jedyny wymarzony dzień. Ty nam opowiesz jak widzi to twoja wyobraźnia, a my to przerobimy na rzeczywistość oraz zaproponujemy coś od siebie.
Moją pasją od dziecka jest gra na skrzypcach i śpiew. Zajmuję się oprawą muzyczną i wokalną uroczystości takich jak:
– ślub kościelny,
– ślub cywilny,
– ślub plenerowy,
– ślub humanistyczny,
– bankiety i przyjęcia okolicznościowe.
Mam indywidualne podejście do każdej uroczystości. Dokładam wszelkich starań, aby moja gra na skrzypcach i śpiew uświetniły Waszą uroczystość.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz do kontaktu przez stronę lub email:
https://www.facebook.com/victoria.violin.art
wiktoria.skrzypce@gmail.com

BDM-IT Studio reklamy to firma, która zajmuje się głównie tworzeniem stron internetowych oraz różnymi formami reklamy (banery internetowe, druk: wizytówek, ulotek, katalogów oraz najróżniejszych gadżetów począwszy od długopisów aż po odzież znakowaną i parasole).

 

Jako grafik komputerowy mogę zaprojektować nie tylko ulotki, ale także:

– zaproszenia ślubne, winietki;

– słodycze, głównie michałki lub krówki w papierkach z odpowiednią grafiką, np. jako podziękowanie dla gości;

– personalizowany kalendarz do którego widoki będą w postaci Państwa zdjęć wykonanych na sesji zdjęciowej, w studiu fotograficznym lub po prostu zrobione przez Państwa osobiście;

– mogę także zaprojektować i zrealizować „prywatne gadżety” np. puzzle, koszulki, kubki, poduszki specjalnie dla Państwa, a wystarczy do tego jedynie ulubione zdjęcie albo kilka słów, a ja zajmę się przygotowaniem niepowtarzalnego upominku czy to od Mikołaja, czy z racji rocznicy ślubu, chrztu, jako pamiątkę I Komunii Świętej, Bierzmowania a może z racji imienin albo urodzin. W ofercie również drewniane pudełka, szklane statuetki jako pamiątki. 

Zapraszam do kontaktu.