MARCIN

– założyciel zespołu, wokalista, konferansjer. Do jego zadań należą: kontakt z gośćmi oraz dbałość o dobór repertuaru.

Z muzyką związany od najmłodszych lat. Na początku swoim śpiewem zamęczał bliższą i dalszą rodzinę, potem, w czasach szkolnych trochę szerszą publiczność w postaci braci szkolnej, poprzez scholę oraz inne zespoły coverowe czy też zespół poezji śpiewanej doszedł do miejsca gdzie przychodzi mi prezentować przed Państwem swoje umiejętności.

Jego instrumentami są – głos, instrumenty klawiszowe, gitara, czasami bas….

KRZYSIEK

– wszechstronny instrumentalista, gitarzysta – gitara to jego ulubiony instrument, choć nie obce sa mu klawisze i akordeon.
U Krzyśka zamiłowani do muzyki przeszło z ojca na syna… W jego karierze też przewinęło się kilka zespołów coverowych. Obecnie Krzyś spełnia sie jako gitarzysta zespołu Fajnyband a także człowiek obsługujący pokrętełka miksera – tzw. gałker 🙂
Krzysiek gra na gitarze, śpiewa … i tyle… a i czasami łapie za bas, obsługuje tez syntezator marszczony znany wszystkim jako akordeon 🙂
I jeszcze jedna uzmiejętność – Krzyś umie też kręcić… BALONY…

MICHAŁ

– w naszym składzie pałker – trzy rytm i tempo 🙂 – miłość do pałeczek i garów wzięła się u niego nie wiadomo skąd i tak już zostało. Nie…. było trochę inaczej. Michał tłukł się i bębnił od najmłodszych lat 🙂 Perkusja to jego pasja w która angażuje się całym sobą.

Michała można tez usłyszeć w innych projektach muzycznych.

Spełnia się jako perkusista w rockowym zespole  HAUST

LUCYNA

– jej głównym instrumentem jest głos. Ciekawy, niebanalny, miły dla ucha.
Lucyna uświetni swoim głosem Państwa imprezę i rozgrzeje najtwardsze serca. Jeżeli będziecie mieli ochotę może też urozmaicić oprawę mszy ślubnej.
Eteryczna i drobna kobietka posiada jednocześnie pazur, który podnosi wszystkich z krzeseł i z pewnością nie pozwoli zasnąć.
Lucyna poza śpiewem obsługuje „przeszkadzajki” w postaci … tamburynu… albo przeszkadza innym się skupić 🙂

SZCZEGÓŁY OPRAWY WOKALNEJ UROCZYSTOŚCI ŚLUBNEJ      W ZAKŁADCE „ŚPIEW NA ŚLUBIE”

WERONIKA

Od 2019 roku w naszej drużynie pojawiła się Weronika. Od nie dawna więc u nas ale zdążyła już muzycznie namieszać w naszym zespole. Laureatka wielu festiwali i przeglądów. Dzięki sporemu doświadczeniu oraz ogromnej pasji jaką jest dla niej muzyka sprawie, że każda impreza będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Swoim śpiewem i charyzmą rozbawi zarówno tych mniej jak i bardziej wymagających gości.

Weronika czasami zastąpi naszą Lucynkę bądź na Państwa życzenie wystąpimy w poszerzonym, pięcioosobowym składzie.

ANDRZEJ

Andrzej – od 2021 r coraz częściej pojawiająca się w naszym składzie osoba. Nowa twarz, nowy gitarzysta, nowy akordeonista, nowe brzmienie…